CU pájecí kulový kohout

Nejprodávanější

CU pájecí kulový kohout 22
 
158 Kč
(130,58 Kč bez DPH)
CU pájecí kulový kohout 18
 
106 Kč
(87,60 Kč bez DPH)
CU pájecí kulový kohout 15
 
94 Kč
(77,69 Kč bez DPH)
3 položek celkem
CU pájecí kulový kohout 15
77,69 Kč bez DPH
94 Kč

Kulový kohout (ventil) pájecí slouží pro měděné trubky a tvarovky Dimenze: DN 15 mm Kohout je vyroben z mosazi a má letovací závit. Je určen pro použití s vodou a může...

Kód: 7810
CU pájecí kulový kohout 18
87,60 Kč bez DPH
106 Kč

Kulový kohout (ventil) pájecí slouží pro měděné trubky a tvarovky Dimenze: DN 18 mm Kohout je vyroben z mosazi a má letovací závit. Je určen pro použití s vodou a...

Kód: 7811
CU pájecí kulový kohout 22
130,58 Kč bez DPH
158 Kč

Kulový kohout (ventil) pájecí slouží pro měděné trubky a tvarovky  Dimenze: DN 22 mm Kohout je vyroben z mosazi a má letovací závit. Je určen pro použití s vodou a může...

Kód: 7812

 

CU pájecí kulový kohout je speciální výrobek, který se používá při pájení měděných trubek a spojů v potrubních systémech. Tento kulový kohout je vyroben z mědi (označované jako "CU"), která je vynikajícím materiálem pro pájení díky své vysoké tepelné vodivosti a odolnosti vůči korozi.

Pájecí kulový kohout je navržen tak, aby poskytoval jednoduché a spolehlivé spoje mezi trubkami. Jeho tvar je kulovitý, což umožňuje snadné a rovnoměrné rozložení tepla během pájecího procesu. Kulový tvar také usnadňuje manipulaci a pohyb kohoutu kolem spoje.

Použití pájecího kulového kohoutu je efektivní a praktické při pájení měděných trubek, spojů a přípojek. Je vhodný pro různé aplikace, včetně vodovodních, topných, klimatizačních a průmyslových systémů. Pájení trubek pomocí kulového kohoutu zajišťuje pevné a těsné spoje, které jsou odolné vůči tlaku, tepelným změnám a korozivním vlivům.

Výrobek je vyroben s důrazem na kvalitu a spolehlivost. Jeho konstrukce umožňuje snadnou manipulaci a použití, ať už profesionálními instalatéry nebo domácími uživateli. Pájecí kulový kohout je nezbytným nástrojem pro správnou instalaci a údržbu měděných potrubních systémů.

Celkově lze říci, že CU pájecí kulový kohout je nezbytným výrobkem pro pájení měděných trubek a spojů. Jeho použití zajišťuje kvalitní a spolehlivé spoje, které jsou odolné vůči tlaku, teplotním změnám a korozivním vlivům, a přispívá k bezproblémovému fungování potrubního systému.